peeling-ciala-czy-warto-warszawa-salon

Peeling Ciała

Cena

Krótki opis:

Peeling ciała to nieinwazyjny głęboko oczyszczający zabieg. Idealny sposób na usunięcie obumarłych komórek i wszystkich zanieczyszczeń z powierzchni ciała w celu przyśpieszenia regeneracji skóry.


Opis zabiegu

Peeling skóry inaczej złuszczenie polega na usunięciu zewnętrznej warstwy skóry, czyli martwego naskórka, który należy wykonywać regularnie. Skóra przechodzi cykl, w którym co ok. 30 dni obumierają komórki naskórka i pojawiają się nowe. Aby oczyścić dobrze skórę należy regularnie ją złuszczać.

Ten zabieg jest szczególnie polecany dla osób, które stosują samoopalacze (żeby zapobiec ewentualnym plamom) używających depilatora, wosku (żeby zapobiec wrastającym włoskom) oraz osób walczących z nadmiernym cellulitem.

Działanie i efekty

W naszym gabinecie do ciała stosujemy:

Peelingi Cukrowe - wykonane zwykle na bazie brązowego cukru trzcinowego. Peelingi cukrowe są idealne dla skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwień i podrażnień.

Jest to jedna z najłagodniejszych form peelingu do ciała, znacznie delikatniejsza od peelingu na bazie soli morskiej, grubo mielonej kawy oraz otrąb ryżowych. Zabieg usuwa martwe komórki naskórka i doskonale go wygładza, dodatek witamin A i E zadziała wzmacniająco, a oliwka zapobiegnie przesuszeniu skóry.

Peelingi Solne - kryształki soli delikatnie masują oraz złuszczają zrogowaciały naskórek, stymulują mikrokrążenie i detoksykują skórę, przez co przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Mają silne właściwości złuszczające, są znacznie "ostrzejsze" niż cukrowe, dlatego mogą podrażniać skórę wrażliwą.

Dogłębnie usuwają martwy naskórek jednocześnie poprawiając krążenie i dotleniając skórę. Po peelingu skóra jest miękka, delikatna, odpowiednio natłuszczona i pachnąca.

Peelingi solne są szczególnie polecane jako przygotowanie skóry do zabiegów wyszczuplających, antycellulitowych. Ze względu na specyficzne właściwości soli, polecane są również w przypadku problemu rogowacenia okołomieszkowego (przedramiona).


Podobne

top