Przedłużanie RzęsSecret Lashes

Profesjonalny zabieg przedłużania rzęs wykonany metodą "SECRET LASHES". To metoda, która polega na przyklejaniu do naturalnej rzęsy odpowiednio dobranej rzęsy sztucznej. W zależności od rodzaju rzęs klientki dobierany jest kształt i rodzaj doklejanych rzęs. Przedłużania rzęs metodą 1:1 daje bardzo trwałe efekty. Rzęsy nie odpadają więc dopóki naturalny włos nie wypadnie efekt jest utrzymany. Naturalna rzęsa żyje około 80 dni i dlatego trwałość zabiegu najczęściej ocenia się na około 3-4 tygodnie. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać co 4 do 5 tygodni. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć opalać i płakać. "SECRET LASHES" wyróżnia bardzo wysoka jakość produktów i usług oraz bogaty wybór luksusowych materiałów.

Rezerwacja telefoniczna: 661-310-110

 • secret-lashes-warszawa-centrum
  przedluzanie-rzes-metoda-1:1-warszawa
  gdzie-najlepiej-zabieg-przedluzania-rzes-warszawa

  Metoda 1:1

  Zabieg polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy jednej rzęsy jedwabnej z pominięciem bezpośredniego kontaktu ze skórą (przykleja się ok. 1 mm nad krawędzią skóry "od góry" rzęsy).

  Dzięki czemu ograniczone jest ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej na klej.

  Tak przedłużone rzęsy wyglądają bardzo naturalnie.


 • metoda-1:2-warszawa-centrum
  norka-syberyjska-rzesy-warszawa
  zabieg-przedluzania-rzes-warszawa

  Metoda 2:1, 3:1

  Metoda 2:1, 3:1 polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy dwóch lub trzech rzęs. Przyklejenie dwóch, trzech sztucznych rzęs do jednej naturalnej daje efekt zagęszczenia.

  Przy tej metodzie stosuje się wyłącznie produkty z futra norki, ponieważ są najlżejsze i nie obciążają naturalnej rzęsy.

  Jedną rzęsę przykleja się tak jak w metodzie 1:1, a kolejne u podstawy, co daje efekt pogrubienia i zageszczenia.top