Manicure-PedicureZawsze zadbane paznokcie

Delikatna skóra dłoni i zdrowe paznokcie to coś, do czego dąży każda kobieta. Zadbane dłonie w końcu są naszą wizytówką i to na nie zwraca się bardzo dużą uwagę. Najprostszą drogą do uzyskania takiego stanu rzeczy jest skorzystanie z usług naszego salonu kosmetycznego.

Rezerwacja telefoniczna: 661-310-110

 • manicure-klasyczny-warszawa
  manicure-klasyczny-zabki
  pedicure-warszawa-salon-centrum

  Manicure-Pedicure Klasyczny

  Opis zabiegu

  Zabieg przebiega wieloetapowo i rozpoczyna się usunięciem zbędnego naskórka, narastającego wokół paznokcia na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek oraz ich nawilżeniu.

  Zabieg kończy się nałożeniem oliwki nawilżającej na skórki oraz masażem na bazie odżywczego kremu.

  Efekty i działanie

  Podstawowym argumentem dla którego warto systematycznie poddawać się zabiegom pielęgnującym dłoni oraz stóp, jest ich nieustanne narażanie na czynniki zewnętrzne, powodujące nie tylko nieestetyczny wygląd skóry rąk oraz paznokci, ale przede wszystkim dolegliwości w postaci spierzchnięcia, łuszczenia, czy powstających przebarwień.

  Do pozostałych wskazań zalicza się nierówności powierzchni płytki paznokciowej i nieestetyczny wygląd paznokci dłoni i stóp.


 • tani-manicure-hybrydowy-warszawa
  manicure-salon-centrum-wawa
  pedicure-hybydowy-gdzie-warszawa

  Manicure-Pedicure Japoński

  Opis zabiegu

  Jego korzenie sięgają podstaw naturalnej pielęgnacji, wywodzącej się z Japonii. Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci.

  Manicure (Pedicure) japoński opiera się wyłącznie na naturalnych produktach.

  Efekty i działanie

  Substancje, wchodzące w skład manicure-pedicure japońskiego:

  • pyłek pszczeli
  • kreatyna
  • witamina A i E
  • krzemionka (morze japońskie)

  Powyższe składniki, które zostają pieczołowicie wmasowane w płytkę paznokcia, nie tylko nawilżają, ale także sprawiają, że paznokcie wyglądają niesamowicie zdrowo!

  P.Shine to metoda szczególnie zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.


 • najlepszy-salon-pedicure-warszawa
  zabki-manicure-rzesy
  salon-kosmetyczny-warszawa-centrum-manicure

  Manicure-Pedicure Hybrydowy

  Opis zabiegu

  To metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu.

  Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie.

  Działanie i efekty
  Główną zaletą zabiegu z użyciem hybrydy jest jej trwałość. Manicure hybrydowy i pedicure hybrydowy to wspaniały sposób na utrzymanie pięknego i lśniącego koloru paznokci nawet do trzech tygodni. Po zabiegu paznokcie są błyszczące, odporne na uszkodzenia i rozdwajanie przez długi czas, a lakier nie odpryskuje i nie rysuje się.top